• bilgi@webeemo.com.tr
  • 05366555515

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Kasım 19, 2020 11:59 am

METROPOL KULE EKİM’DE SATIŞA ÇIKIYOR

METROPOL KULE EKİM’DE SATIŞA ÇIKIYOR

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içersinde yer alan Metropol İstanbul, ilk 9 ayda yüzde 50 oranında bir değer kazandı. Lansmanının Ekim ayında uygulanacağı belirti edilen Metropol Kule’nin, şimdiye dek satışa çıkarılmış kısmının %75’inin satıldığı kesinleşti.

Avrupa’nın en yüksek binalarından biri olacak kulesi, rezidans ve büro blokları, içersinde 400 metre uzunluğunda lüks bir alış veriş caddesini de barındıracak alış veriş merkezi ve rekreasyon alanlarıyla Metropol İstanbul, dünyanın sasenesi karma projelerinden biri olarak yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. ve Varyap – Gap İnşaat Ortak Girişimi doğrultusundan İstanbul’un artan değerlere sahip semti Ataşehir’de inşa edilen Metropol İstanbul’un sayısal değeri 9 ay gibi kısa bir sürede yüzde 50 oranında değer kazandı. 2015 senesi ilk haftalarında tamamlanacak olan bu kıymetli proje; rezidans, büro, alış veriş merkezi ve rekreasyon alanlarıyla, Türkiye’nin en büyük karma projelerinden biri olacak.

700 bin metrekare büyüklüğündeki inşaat alanını meydana getiren üç yüksek bina ve bin 500’ün üstünde bağımsız ünite ile Türkiye’nin en büyük projelerinden birisi olarak kabul edilen ve artan Metropol İstanbul’un lansmanı Ekim ayında yapılacak. Ekim ayında yatırımcılara Metropol Kule’nin lanse edileceği projede rezidans bloklarından satışa çıkan kısmın yüzde 75’i satılmış durumda.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.