• bilgi@webeemo.com.tr
  • 05366555515
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Huzurevleri Mah. Türkmenbaşı Bulvarı Teras Residance Apt. Zemin Kat 28/ B
  • TELEFON: 03222399010
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-12:30 13:30-17:00
SERVİS SAATLERİ 09:00-12:30 13:30-17:00
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

Bankacılık, en özel şekliyle, en özel yerinde…

Akbank Özel Bankacılık olarak, teknolojinin ve dijital bankacılığın sağladığı olanakları en verimli şekilde kullanıyoruz. Müşterilerimizin yatırım ürünlerine ulaşabilecekleri, şubeye gitmeden sözleşmelerini onaylayarak birçok işlemi anında gerçekleştirebilecekleri teknolojik altyapılar oluşturarak, bu yenilikleri dijital kanallarımız olan İnternet ve Mobil Şubelerimizden de sunuyoruz.

İleri seviye uzmanlıkla geliştirdiğimiz alternatif finansal ürünlerimizle size üst düzey bir bankacılık deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Sizi tanıyor, farklı ihtiyaçlarınızı anlıyor ve size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Finansal konulardaki tüm ihtiyaç ve beklentilerinize en kısa sürede ve en doğru şekilde yanıt veriyoruz. Kısa vadeli kazanımlara değil uzun vadeli dostluklara inandığımız için aile varlığınızın ve değerlerinizin korunması, nesilden nesile aktarılması için çalışıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kültür-sanata destek vermeyi ve gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle fark yaratmayı amaçlıyoruz.

Ödüllü Bankacılık

Ayrıcalıklı hizmetlerimiz dünyanın önde gelen finans dergileri tarafından birçok kez ödüle layık görüldü. Uluslararası finans dergilerinden Euromoney’den toplam 10*, The Banker’dan toplam 6**, Global Finance’den*** ise 2 kez “Best Private Bank in Turkey” ve “Best UHNW Services in Turkey”**** ödülleri ile Financial Times Grubu dergisi PWM’ den “Dijital Müşteri İletişiminde Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyisi” ve “Dijital Müşteri Deneyiminde Güneydoğu Avrupa’nın En İyisi” ***** ödüllerini aldık.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.